2-Power 2P-5M30Z71695 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4
SKU
2P-5M30Z71695
In stock
16GB DDR4 3200MHz CL22 DIMM Memory - replaces 5M30Z71695
|---|---|
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| SKU | 2P-5M30Z71695 |
| ECC | No |
| ECC | No |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 45 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 5 mm |
| Width | 30 mm |
| Depth | 135 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 18 g |
| Packaging data | |
| Package width | 45 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 5 mm |