We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Capture CA-M6-2NDDIS1 POS monitor
SKU
CA-M6-2NDDIS1
£128.93
£107.44
In stock
9.7" 2nd Display for CA-M6 POS systems
Category: POS Monitors
| SKU | CA-M6-2NDDIS1 |
|---|---|
| EAN | 5715063757567 |
| Manufacturer | CAPTURE |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
CA-M6-2NDDIS1
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Weight | 1 kg |
| Height | 179 mm |
| Depth | 48 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 110 mm |
| Package weight | 750 g |
| Package height | 295 mm |
| Package depth | 265 mm |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account