We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP141556 toner cartridge
SKU
MSP141556
£33.68
£28.07
In stock
TNP79Y/TNP80Y/TNP81Y Toner Cartridge-Chemical 9K for KONICA MINOLTA Bizhub C3350i/C4050i/C3320i/C3300i/C4000i
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Toner Cartridges
| SKU | MSP141556 |
|---|---|
| EAN | 5715063451120 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 93 mm |
| Depth | 106 mm |
| Height | 153 mm |
| Package weight | 320 g |
| Weight | 163 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 320 g |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account