We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP7314 toner cartridge 1 pc(s) Cyan
SKU
MSP7314
£50.33
£41.94
In stock
TN-324C Toner, TN-512C Toner 500g, 26000Pages Konica Minolta Bizhub C258, 308, 368, 454, 554, 454e, 554e
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Toner Cartridges
| Printing colours | Cyan |
|---|---|
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| SKU | MSP7314 |
| EAN | 5711783869337 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for Printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 26000 pages |
| Compatibility | Konica Minolta Bizhub C258, 308, 368, 454, 554, 454e, 554e |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| OEM code | A8DA430, A33K432 |
| Printing colours | Cyan |
| Capacity | 500 g |
| Weight & dimensions | |
| Width | 68 mm |
| Depth | 487 mm |
| Height | 72 mm |
| Package depth | 450 mm |
| Package weight | 810 g |
| Weight | 550 g |
| Package width | 420 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 100 mm |
| Capacity | 500 g |
| Print quality | |
| Printing colours | Cyan |
| Capacity | 500 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 450 mm |
| Package weight | 810 g |
| Package width | 420 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 0.2 kg |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| OEM code | A8DA430, A33K432 |
| Package type | Box |
| Package weight | 0.2 kg |
| Compatibility | Konica Minolta Bizhub C258, 308, 368, 454, 554, 454e, 554e |
| Other features | |
| Capacity | 500 g |
| Package weight | 0.2 kg |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account