We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP7318 toner cartridge 1 pc(s) Yellow
SKU
MSP7318
£51.77
£43.14
In stock
TN-324Y TonerTN-512Y Toner 26K Konica Minolta Bizhub C258, C308, C368, C454, C554, C454e, C554e
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Toner Cartridges
| Printing colours | Yellow |
|---|---|
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| SKU | MSP7318 |
| EAN | 5711783942498 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for Printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 26000 pages |
| Compatibility | Bizhub C258, C308, C368, C454, C554, C454e, C554e |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| OEM code | A8DA230, A33K232 |
| Printing colours | Yellow |
| Capacity | 350 g |
| Weight & dimensions | |
| Width | 68 mm |
| Depth | 487 mm |
| Height | 72 mm |
| Package depth | 75 mm |
| Package weight | 830 g |
| Weight | 550 g |
| Package width | 492 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 70 mm |
| Capacity | 350 g |
| Print quality | |
| Printing colours | Yellow |
| Capacity | 350 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 75 mm |
| Package weight | 830 g |
| Package width | 492 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 70 mm |
| Package weight | 0.35 kg |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| OEM code | A8DA230, A33K232 |
| Package type | Box |
| Package weight | 0.35 kg |
| Compatibility | Bizhub C258, C308, C368, C454, C554, C454e, C554e |
| Other features | |
| Capacity | 350 g |
| Package weight | 0.35 kg |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account