We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Durable BASIC Blue
SKU
1701711040
£5.88
£4.90
In stock
Magazine rack BASIC A4
- Magazine rack with grip hole for easy handling
- For A4 formats, e.g. catalogues and brochures
Category: Desk Trays/Organizers
| SKU | 1701711040 |
|---|---|
| EAN | 4005546106380 |
| Manufacturer | Durable |
| Availability | Y |
Magazine rack to hold a range of magazines, catalogues, and brochures etc. Dimensions: 230 x 70 x 305mm (LxWxH).
| Features | |
|---|---|
| Label window | Yes |
| Format | A4 |
| Number of compartments | 1 |
| Product colour | Blue |
| Weight & dimensions | |
| Width | 73 mm |
| Length | 241 mm |
| Height | 306 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Width | 73 mm |
| Length | 241 mm |
| Height | 306 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Label window | Yes |
| Colour | |
| Product colour | Blue |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account