We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama Fotoecken Action 1000
SKU
7108
£5.92
£4.93
In stock
Hama Fotoecken Action 1000, 40 g, 95 mm, 153 mm, 20 mm
Category: Photo Stickers
| SKU | 7108 |
|---|---|
| EAN | 4007249071088 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Y |
Hama Fotoecken Action 1000. Package weight: 40 g, Package depth: 95 mm, Package width: 153 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Doesn't contain | Acid, Solvent |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 153 mm |
| Package weight | 40 g |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 95 mm |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account