2P-ADP-65HBAD
In stock
ADP-65HBAD compatible AC Adapter inc. mains cable
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 2P-ADP-65HBAD |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 18 V |
| Power | |
| Output voltage | 18 V |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 268 g |
| Width | 50 mm |
| Depth | 118 mm |
| Height | 29 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 128 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package height | 53 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
2-Power ADP-65HBAD compatible AC Adapt...
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...