We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother SecurePrint+ NFC-P RFID card reader 1 pc(s)
SKU
ZBR8LS36SPP
£124.66
£103.88
In stock
Brother SecurePrint+, NFC-P RFID card reader, 1 pc(s)
Category: Printer/Scanner Spare Parts
| Type | NFC-P RFID card reader |
|---|---|
| Device compatibility | Multifunctional |
| SKU | ZBR8LS36SPP |
| EAN | 2050000092879 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | Y |
Brother SecurePrint+. Type: NFC-P RFID card reader, Device compatibility: Multifunctional, Brand compatibility: Brother. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Brother |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Type | NFC-P RFID card reader |
| Country of origin | Japan |
| Weight & dimensions | |
| Width | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Weight | 1 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 1 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Brother |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Type | NFC-P RFID card reader |
You may also be interested in
| Product |
Brother SecurePrint+ NFC-P RFID card r...
£124.66
£103.88
|
Hot Product
Citizen 2000424 printer/scanner spare...
£151.26
£126.05
|
New
Citizen JN98901-0M
£168.44
£140.37
|
Recommended
Zebra P1031365-034 printer/scanner spa...
£174.90
£145.75
|
Bestseller
Zebra P1050667-017 printer/scanner spa...
£118.34
£98.62
|
Popular
Zebra P1050667-033 printer/scanner spa...
£163.25
£136.04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ZBR8LS36SPP
|
2000424
|
2000425
|
P1031365-034
|
P1050667-017
|
P1050667-033
|
| Manufacturer |
Brother
|
Citizen
|
Citizen
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
| Device compatibility |
Multifunctional
|
N/A
|
N/A
|
Handheld printer
|
Handheld printer
|
Handheld printer
|
| Type |
NFC-P RFID card reader
|
Cutter
|
N/A
|
N/A
|
Protective case
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account