Q5N-AA100W-BTI
In stock
100W Car charger for Microsoft Surface Laptop Surface Book 1 and 2 Surface Pro 4 5 6 7 Surface Pro X
  • Fully compatible with specified laptops
  • Post-Sales technical support available
  • Genuine OEM Parts
More Information
Purpose Notebook
Power supply type Auto
SKU Q5N-AA100W-BTI
EAN 5059902002273
Manufacturer BTI
Availability Y
Features
Brand compatibilityMicrosoft
Input voltage100-240 V
Output power100 W
Output voltage5-20 V
Power supply typeIndoor
PurposeBattery charger
CompatibilitySurface
Product colourBlack
Input frequency50/60 Hz
Power
Input voltage100-240 V
Output power100 W
Output voltage5-20 V
Performance
Brand compatibilityMicrosoft
Power supply typeIndoor
PurposeBattery charger
CompatibilitySurface
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product BTI 100W Car charger for Microsoft Surface Laptop Surface Book 1 and 2 Surface Pro 4 5 6 7 Surface Pro X BTI 100W Car charger for Microsoft Sur...
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black
Hot Product
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
Brother LN9711001 power adapter/inverter Black
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
ASUS 04G266004770 power adapter/inverter Indoor 65 W Black ASUS 04G266004770 power adapter/invert...
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black