We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Capture CA-CD410-LOCK cash drawer
SKU
CA-CD410-LOCK
£14.71
£12.26
In stock
Spare lock for Capture CA-CD410-480
Category: Cash Drawers
| SKU | CA-CD410-LOCK |
|---|---|
| EAN | 5706998793263 |
| Manufacturer | CAPTURE |
| Availability | Y |
Including 2 keys
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 40 g |
| Package width | 88 mm |
| Package depth | 57 mm |
| Package height | 24 mm |
| Package weight | 50 g |
You may also be interested in
| Product |
Capture CA-CD410-LOCK cash drawer
£14.71
£12.26
|
Capture CA-CF460-CBL-2M cash drawer
£12.92
£10.77
|
|---|---|---|
| SKU |
CA-CD410-LOCK
|
CA-CF460-CBL-2M
|
| Manufacturer |
CAPTURE
|
CAPTURE
|


Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account