We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Capture CA-M6-2NDDIS2 POS system accessory
SKU
CA-M6-2NDDIS2
£132.14
£110.12
In stock
11.6" 2nd Display for CA-M6 POS systems
Category: POS System Accessories
| SKU | CA-M6-2NDDIS2 |
|---|---|
| EAN | 5715063757581 |
| Manufacturer | CAPTURE |
| Availability | Y |
CA-M6-2NDDIS2
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Depth | 175 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 950 g |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 265 mm |
| Package height | 338 mm |
| Package weight | 1.3 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 265 mm |
| Package height | 338 mm |
| Package weight | 1.3 kg |
You may also be interested in
| Product |
Capture CA-M6-2NDDIS2 POS system acces...
£132.14
£110.12
|
Honeywell VM1001BRKTKIT POS system acc...
£154.98
£129.15
|
Ergonomic Solutions SpacePole POS POSl...
£115.84
£96.53
|
|---|---|---|---|
| SKU |
CA-M6-2NDDIS2
|
VM1001BRKTKIT
|
SPV3309-02
|
| Manufacturer |
CAPTURE
|
Honeywell
|
Ergonomic Solutions
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
POS mount
|
| Material |
N/A
|
N/A
|
Metal
|



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account