We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Capture CA-M6-VFD POS system accessory
SKU
CA-M6-VFD
£78.26
£65.22
In stock
VFD 2lines x 20 digits for CA-M6 POS systems
Category: POS System Accessories
| SKU | CA-M6-VFD |
|---|---|
| EAN | 5715063757550 |
| Manufacturer | CAPTURE |
| Availability | Y |
CA-M6-VFD
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Depth | 25 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 98 mm |
| Package depth | 75 mm |
| Package height | 212 mm |
| Package weight | 500 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 98 mm |
| Package depth | 75 mm |
| Package height | 212 mm |
| Package weight | 500 g |
You may also be interested in
| Product |
Capture CA-M6-VFD POS system accessory
£78.26
£65.22
|
Recommended
Capture CA-DC-111 POS system accessory
£66.94
£55.78
|
Popular
Ergonomic Solutions SpacePole POS Swin...
£66.17
£55.14
|
Star Micronics PR-SK1-31 PRESENTER COM...
£66.35
£55.29
|
Bestseller
Ergonomic Solutions SpacePole POS VESA...
£85.74
£71.45
|
Hot Product
Ergonomic Solutions SpacePole POS VESA...
£80.46
£67.05
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CA-M6-VFD
|
CA-DC-111
|
SPV2102-02
|
37967560
|
SPV1101-FX-02
|
SPV1102-FX-02
|
| Manufacturer |
CAPTURE
|
CAPTURE
|
Ergonomic Solutions
|
Star Micronics
|
Ergonomic Solutions
|
Ergonomic Solutions
|
| Product colour |
N/A
|
N/A
|
Black
|
N/A
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
POS mount
|
| Material |
N/A
|
N/A
|
Metal
|
N/A
|
Metal
|
Metal
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account