We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Edge E100/220 Hook Tab (25 Pieces)
SKU
8F3R4AA
£35.04
£29.20
In stock
Edge E100/220 Hook Tab (25 Pieces)
Category: Telephone Spare Parts & Accessories
| Brand compatibility | POLY |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| SKU | 8F3R4AA |
| EAN | 0197497476941 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| Brand compatibility | POLY |
| Quantity | 25 |
| Compatibility | Edge E100/220 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 23151514 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly Edge E100/220 Hook Tab (25 Pie...
£35.04
£29.20
|
HP Poly VVX 150/250 Wall Mount Bracket
£39.00
£32.50
|
HP Poly CCX 500/505/600/700 Edge E500...
£35.00
£29.17
|
|---|---|---|---|
| SKU |
8F3R4AA
|
2200-48823-001
|
86P04AA#ABB
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
Wall mount
|
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
POLY
|
N/A
|
N/A
|



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account