We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
OKI 44472603 Fuser kit, 60K pages for OKI C 301/310/331/332/511
| Capacity | 60000.00 |
|---|---|
| Colour | no color |
| SKU | 44472603 |
| EAN | 5031713048954 |
| Manufacturer | OKI |
| Availability | Y |
Compatible Printers: OKI MC 351 DN, OKI MC 562 DN, OKI C 332 DNw, OKI C 310 DN, OKI C 301 DN, OKI C 530 DN, OKI MC 561 DN, OKI C 531 DN, OKI MC 342 DNW, OKI MC 342 DN, OKI MC 340 Series, OKI MC 363 DNW, OKI C 332 DN, OKI MC 363 N, OKI MC 363 DN, OKI C 510 DN, OKI ES 5430 DN, OKI C 321 DN, OKI MC 352 DN, OKI MC 562 DNW, OKI C 331 DN, OKI C 330 DN, OKI ES 5461 DN MFP, OKI MC 361 DN, OKI C 511 DN, OKI MC 332 DN, OKI MC 362 DN, OKI ES 3451 DN MFP
| Features | |
|---|---|
| Page yield | 60000 pages |
| Print technology | LED |
| Compatibility | OKI C310dn/C330dn/C342dn/C510dn/C530dn |
| Packaging data | |
| Package weight | 1.5 kg |
| Package width | 380 mm |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 140 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Package weight | 1.5 kg |
| Page yield | 60000 pages |
| Print technology | LED |
| Compatibility | OKI C310dn/C330dn/C342dn/C510dn/C530dn |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
OKI 44472603 Fuser kit, 60K pages for...
£90.79
£75.66
|
Recommended
OKI 44848805 Fuser kit, 100K pages for...
£128.65
£107.21
|
New
OKI 44565811 Fuser kit 230V, 200K page...
£116.10
£96.75
|
Hot Product
Brother D008AE001 Fuser kit 230V, 100K...
£129.30
£107.75
|
Bestseller
Brother D0096U001 Fuser kit for HL-L 6...
£130.62
£108.85
|
Popular
Kyocera 302TA93040/FK-3300 Fuser kit,...
£129.30
£107.75
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
44472603
|
44848805
|
44565811
|
D008AE001
|
D0096U001
|
302TA93040
|
| Manufacturer |
OKI
|
OKI
|
OKI
|
Brother
|
Brother
|
KYOCERA
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account