We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MOBX-TOOLS-022 mobile phone spare part
SKU
MOBX-TOOLS-022
£8.32
£6.93
In stock
Doublesided tape 2mm 2mm - 50M - Special for iPad 0.15mm*2mm*50m
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Mobile Phone Spare Parts
| Brand compatibility | Universal |
|---|---|
| SKU | MOBX-TOOLS-022 |
| EAN | 5711783433941 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
When it comes to Tools for repairing your devices CoreParts has you covered.
CoreParts offers a wide range of tools, perfect for repairs or upgrades of your original device.
Extend the life of your device by servicing them with CoreParts Tools manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
CoreParts offers a wide range of tools, perfect for repairs or upgrades of your original device.
Extend the life of your device by servicing them with CoreParts Tools manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 139 mm |
| Height | 9 mm |
| Depth | 132 mm |
| Weight | 10 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 139 mm |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 9 mm |
| Package weight | 20 g |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MOBX-TOOLS-022 mobile phone...
£8.32
£6.93
|
Bestseller
Samsung GH98-40270B mobile phone spare...
£6.79
£5.66
|
Popular
2-Power MBI0187B mobile phone spare pa...
£8.23
£6.86
|
Recommended
CoreParts MBMOBILE1041 mobile phone sp...
£11.68
£9.73
|
Hot Product
CoreParts MBXMISC0015 mobile phone spa...
£10.00
£8.33
|
CoreParts MOBX-BAT-DEP510SL mobile pho...
£11.68
£9.73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MOBX-TOOLS-022
|
GH98-40270B
|
MBI0187B
|
MBMOBILE1041
|
MBXMISC0015
|
MOBX-BAT-DEP510SL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Samsung
|
2-Power
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Samsung
|
N/A
|
N/A
|
Doro
|
Tiptel
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
Battery
|
Battery
|
Battery
|
Battery
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account