We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP3112 fuser
SKU
MSP3112
£91.02
£75.85
In stock
Fuser Assembly 220V HP LaserJet Pro M402, LaserJet Pro M403, LaserJet Pro MFP M426
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Category: Fusers
| SKU | MSP3112 |
|---|---|
| EAN | 5704174167563 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Print technology | Laser |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.15 kg |
| Width | 176 mm |
| Height | 158 mm |
| Depth | 390 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.21 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 393 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 161 mm |
| Package type | Box |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Package weight | 1.21 kg |
| Weight | 1.15 kg |
| Print technology | Laser |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP3112 fuser
£91.02
£75.85
|
Recommended
OKI 44848805 Fuser kit, 100K pages for...
£128.65
£107.21
|
New
OKI 44565811 Fuser kit 230V, 200K page...
£116.10
£96.75
|
Hot Product
Brother D008AE001 Fuser kit 230V, 100K...
£129.30
£107.75
|
Bestseller
Brother D0096U001 Fuser kit for HL-L 6...
£131.94
£109.95
|
Popular
Kyocera 302TA93040/FK-3300 Fuser kit,...
£131.94
£109.95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP3112
|
44848805
|
44565811
|
D008AE001
|
D0096U001
|
302TA93040
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
OKI
|
OKI
|
Brother
|
Brother
|
KYOCERA
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account