We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP471061P printer drum
SKU
MSP471061P
£187.21
£156.01
In stock
DR-618 Color Drum Unit 180K for KONICA MINOLTA Bizhub C450i/550i/650i/750i,450i/550i/650i/750i,Develop ineo +450i/+550i/+650i,Olivetti d-color MF-459/559/659
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Printer Drums
| SKU | MSP471061P |
|---|---|
| EAN | 5715063450321 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Depth | 565 mm |
| Height | 107 mm |
| Weight | 1.04 kg |
| Package weight | 1.04 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.04 kg |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP471061P printer drum
£187.21
£156.01
|
Recommended
OKI 44318506 Drum kit magenta, 20K pag...
£173.69
£144.74
|
Hot Product
OKI 44968301 Drum kit, 30K pages for O...
£161.03
£134.19
|
Bestseller
OKI 44844472 Drum kit black, 30K pages...
£163.34
£136.12
|
New
OKI 44844470 Drum kit magenta, 30K pag...
£163.34
£136.12
|
Popular
OKI 44844471 Drum kit cyan, 30K pages...
£163.34
£136.12
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP471061P
|
44318506
|
44968301
|
44844472
|
44844470
|
44844471
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
| Multipack |
N/A
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
| Brand compatibility |
N/A
|
N/A
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
OKI
|
| Type |
N/A
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|




Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account