We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP7719 printer/scanner spare part/accessory Fuser assembly 1 pc(s)
SKU
MSP7719
£199.52
£166.27
In stock
Fuser Assembly 220V HP LaserJet M607, M608, M609
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Printer/Scanner Spare Parts
| Device compatibility | Multifunctional |
|---|---|
| SKU | MSP7719 |
| EAN | 5706998553294 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | HP LaserJet M607, M608, M609 |
| Type | Fuser assembly |
| Product colour | Black |
| Package type | Box |
| Weight & dimensions | |
| Width | 236 mm |
| Depth | 458 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 2.3 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 500 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 300 mm |
| Package weight | 2.3 kg |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | HP LaserJet M607, M608, M609 |
| Type | Fuser assembly |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP7719 printer/scanner spar...
£199.52
£166.27
|
New
Citizen JN98901-0M
£168.28
£140.23
|
Bestseller
Zebra P1031365-034 printer/scanner spa...
£174.85
£145.71
|
Popular
Lexmark 40X8282 Maintenance-kit 230V,...
£293.42
£244.52
|
Hot Product
Lexmark 40X8421 Fuser kit 230V, 200K p...
£243.71
£203.09
|
Recommended
Zebra P1050667-032 printer/scanner spa...
£215.68
£179.73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP7719
|
2000425
|
P1031365-034
|
40X8282
|
40X8421
|
P1050667-032
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Citizen
|
Zebra
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Zebra
|
| Device compatibility |
Multifunctional
|
N/A
|
Handheld printer
|
Laser/LED printer
|
Multifunctional
|
Handheld printer
|
| Type |
Fuser assembly
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account