We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSPP74248 stationery tape
SKU
MSPP74248
£13.36
£11.13
In stock
Universal Double-sided Adhesive Tape, Width: 10mm, Length: 25meters
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Stationery Tapes
| SKU | MSPP74248 |
|---|---|
| EAN | 5704174458920 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
When it comes to Tools for repairing your devices CoreParts has you covered.
CoreParts offers a wide range of tools, perfect for repairs or upgrades of your original device.
Extend the life of your device buy servicing them with CoreParts Tools manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
CoreParts offers a wide range of tools, perfect for repairs or upgrades of your original device.
Extend the life of your device buy servicing them with CoreParts Tools manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Depth | 20 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 90 g |
| Width | 100 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 100 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Features | |
| Width | 100 mm |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSPP74248 stationery tape
£13.36
£11.13
|
3M 7100027389 stationery tape 66 m Acr...
£12.06
£10.05
|
|---|---|---|
| SKU |
MSPP74248
|
7100027389
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
3M
|
| Product colour |
N/A
|
Transparent
|


Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account