We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts QI-W2030A toner cartridge
SKU
QI-W2030A
£60.86
£50.72
In stock
Lasertoner for HP Black Pages: 2400 DIN 33870-2 (color)ISO/IEC 19798 (color) with Chip for HP Color LaserJet Enterprise M455 dn; HP MFP M480 f; HP Pro M454 dn; HP M454 dw; HP MFP M479 dw; HP MFP M479 fdn; HP MFP M479 fdw; HP MFP M479 fnw
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Toner Cartridges
| SKU | QI-W2030A |
|---|---|
| EAN | 5704174879374 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Increase your green profile extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals. CoreParts Toners are produced in the EU.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Depth | 190 mm |
| Height | 130 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package weight | 830 g |
| Weight | 580 g |
| Package width | 350 mm |
| Package height | 130 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 190 mm |
| Package weight | 830 g |
| Package width | 350 mm |
| Package height | 130 mm |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts QI-W2030A toner cartridge
£60.86
£50.72
|
New
Ricoh 841853 Toner black, 33K pages fo...
£70.36
£58.63
|
Ricoh 841854 Toner yellow, 22.5K pages...
£88.25
£73.54
|
Bestseller
HP Q2612A/12A Toner cartridge black, 2...
£88.27
£73.56
|
Popular
Ricoh 841856 Toner cyan, 22.5K pages f...
£88.25
£73.54
|
Hot Product
HP CB436A/36A Toner cartridge black, 2...
£88.27
£73.56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
QI-W2030A
|
841853
|
841854
|
Q2612A
|
841856
|
CB436A
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Ricoh
|
Ricoh
|
HP
|
Ricoh
|
HP
|
| Printing colours |
N/A
|
Black
|
Yellow
|
Black
|
Cyan
|
Black
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Ricoh
|
Ricoh
|
N/A
|
Ricoh
|
HP
|
| Type |
N/A
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account