Epson C13T12944012/T1294 Ink cartridge yellow, 515 pages ISO/IEC 19752 7ml for Epson Stylus BX 320/SX 235 W/SX 420/SX 525/WF 3500
SKU
C13T12944012
In stock
Singlepack Yellow T1294 DURABrite Ultra Ink
More Information
Printing colours Yellow
Capacity 515.00
Colour yellow
Content (ml) 7.00
SKU C13T12944012
EAN 8715946624747
Manufacturer Epson
Availability Y
Save money with individual inks
Epson’s individual inks give you further savings as you only need to replace the colour used.
Epson inks are optimised for Epson printers
Compatible Printers: Epson WorkForce WF-3540 DTWF, Epson WorkForce WF-3010 DW, Epson Stylus Office BX 935 FWD, Epson WorkForce WF-3500 Series, Epson Stylus Office B 42 WD, Epson Stylus Office BX 305 FW, Epson Stylus Office BX 305 FW Plus, Epson Stylus Office BX 635 FWD, Epson WorkForce WF-7525, Epson Stylus Office BX 535 WD, Epson WorkForce 630, Epson Stylus Office BX 925 FWD, Epson Stylus SX 535 WD, Epson WorkForce WF-3530 DTWF, Epson WorkForce 525, Epson Stylus Office BX 320 FW, Epson Stylus SX 420 Series, Epson Stylus SX 525 WD, Epson WorkForce WF-3520 DWF, Epson Stylus SX 235, Epson Stylus SX 420 W, Epson Stylus Office BX 630 FW, Epson Stylus SX 440 Series, Epson Stylus SX 230, Epson WorkForce WF-7015, Epson Stylus SX 430 W, Epson Stylus SX 425 W, Epson Stylus SX 435 W, Epson Stylus SX 445 W, Epson Stylus SX 620 FW, Epson Stylus Office BX 630 Series, Epson Stylus SX 438 W, Epson WorkForce WF-7515, Epson Stylus Office BX 305 F, Epson Stylus SX 430 Series, Epson Stylus SX 440 W, Epson Stylus Office BX 625 FWD, Epson Stylus Office BX 525 WD, Epson Stylus SX 235 W