We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama Nylon Wallet 64 Cd
SKU
11616
£8.06
£6.72
In stock
Nylon Wallet 64 Cd, black
- Wallet for storing CDs/DVDs/Blu-ray discs
- Comes with a carrying strap
Category: Optical Disc Cases
| SKU | 11616 |
|---|---|
| EAN | 4007249116161 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Y |
- Incl. high-quality, antistatic sleeves
- Incl. carrying strap
- Material: 600D Nylon
- Incl. carrying strap
- Material: 600D Nylon
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Material | Nylon |
| CD capacity | 64 discs |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Material | Nylon |
| CD capacity | 64 discs |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 295 mm |
| Package depth | 168 mm |
| Package height | 48 mm |
| Package weight | 288 g |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 295 mm |
| Package depth | 168 mm |
| Package height | 48 mm |
| Package weight | 288 g |
You may also be interested in
| Product |
Hama Nylon Wallet 64 Cd
£8.06
£6.72
|
Hama 00051276 optical disc case Jewel...
£7.30
£6.08
|
Hama CD Wallet Nylon 80, black 80 discs
£11.42
£9.52
|
|---|---|---|---|
| SKU |
11616
|
51276
|
33832
|
| Manufacturer |
Hama
|
Hama
|
Hama
|
| Case type |
N/A
|
Jewel case
|
N/A
|



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account