We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBP-300PMW2 security camera accessory Mount adapter
SKU
SBP-300PMW2
£53.28
£44.40
In stock
Pole Mount Base
Category: Security Camera Accessories
| SKU | SBP-300PMW2 |
|---|---|
| EAN | 8801089217295 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | Y |
Pole Mount Adapter Accessory, use with SBP-300WMW1, SBP-300WMW, TNO-7180RLP
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | TNO-7180RLP, SBP-300WMW, SBP-300WMW1 |
| Type | Mount adapter |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | TNO-7180RLP, SBP-300WMW, SBP-300WMW1 |
| Type | Mount adapter |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 185 mm |
| Weight | 750 g |
| Height | 40 mm |
| Depth | 115 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Hanwha SBP-300PMW2 security camera acc...
£53.28
£44.40
|
Hot Product
Axis 5502-431 security camera accessory
£58.30
£48.58
|
Axis 5800-771 security camera accessor...
£58.30
£48.58
|
Popular
Axis 5505-081 security camera accessory
£57.53
£47.94
|
Bestseller
Axis 5506-481 security camera accessor...
£48.59
£40.49
|
New
Axis 5801-121 security camera accessor...
£45.79
£38.16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SBP-300PMW2
|
5502-431
|
5800-771
|
5505-081
|
5506-481
|
5801-121
|
| Manufacturer |
HANWHA
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
| Type |
Mount adapter
|
N/A
|
Housing
|
N/A
|
Mount
|
Housing
|
| Placement supported |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Outdoor
|
| Brand compatibility |
Hanwha
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account