We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 645154-001 power adapter/inverter Indoor 200 W
SKU
645154-001
£112.80
£94.00
In stock
AC adapter (200-watt) - RC/V, slim form factor - With power factor correction (PFC) technology - Requires separate 3-wire AC power cord
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | indoor |
| SKU | 645154-001 |
| EAN | 5711045154942 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 200 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | EliteBook 8540w, EliteBook 8560w, EliteBook 8730w, EliteBook 8740w |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 200 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | EliteBook 8540w, EliteBook 8560w, EliteBook 8730w, EliteBook 8740w |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HP 645154-001 power adapter/inverter I...
£112.80
£94.00
|
HP 609945-001 power adapter/inverter I...
£112.46
£93.72
|
Hot Product
Panasonic CF-LND80S-FD power adapter/i...
£167.62
£139.68
|
New
Zebra 105950-076 power adapter/inverte...
£108.50
£90.42
|
Bestseller
Zebra 105934-053 power adapter/inverter
£131.98
£109.98
|
Popular
HP 397803-001 power adapter/inverter I...
£112.46
£93.72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
645154-001
|
609945-001
|
CF-LND80S-FD
|
105950-076
|
105934-053
|
397803-001
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
Panasonic
|
Zebra
|
Zebra
|
HP
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Universal
|
Label Printer
|
N/A
|
Notebook
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account