We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP CQ890-67108 printer/scanner spare part Cutter 1 pc(s)
SKU
CQ890-67108
£70.00
£58.33
In stock
Cutter f/ HP Designjet T1x0/T5x0/T730/T830
Category: Printer/Scanner Spare Parts
| Type | Cutter |
|---|---|
| SKU | CQ890-67108 |
| EAN | 5706998322036 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
Cutter with clutch - Includes cutter body, cutter extrusion lead (cover), cutter bridge, and instruction flier
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Designjet T1x0/T5x0/T730/T830 |
| Type | Cutter |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 216 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 177 mm |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 216 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Designjet T1x0/T5x0/T730/T830 |
| Type | Cutter |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP CQ890-67108 printer/scanner spare p...
£70.00
£58.33
|
Zebra P1050667-037 printer/scanner spa...
£81.08
£67.57
|
Recommended
Zebra P1058930-075 printer/scanner spa...
£82.36
£68.63
|
Popular
KYOCERA MC-3100 1 pc(s)
£94.98
£79.15
|
New
HP CN598-67018 printer/scanner spare p...
£56.15
£46.79
|
Bestseller
Zebra ZQ520 Soft Case
£69.48
£57.90
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CQ890-67108
|
P1050667-037
|
P1058930-075
|
302LV93010
|
CN598-67018
|
P1063406-037
|
| Manufacturer |
HP
|
Zebra
|
Zebra
|
KYOCERA
|
HP
|
Zebra
|
| Device compatibility |
N/A
|
Handheld printer
|
Label printer
|
Laser/LED printer
|
Multifunctional
|
Handheld printer
|
| Type |
Cutter
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Separation pad
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account