We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP G1i AiO VESA Plate
SKU
B6BT8AA
£18.82
£15.68
In stock
HP G1i AiO VESA Plate, 480 g, 120 mm, 120 mm, 52.2 mm
Category: Mounting Kits
| SKU | B6BT8AA |
|---|---|
| EAN | 0198990212142 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
HP G1i AiO VESA Plate. Weight: 480 g, Width: 120 mm, Depth: 120 mm
| Technical details | |
|---|---|
| VESA mounting | Yes |
| Country of origin | China |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| UNSPSC-code | 43211612 |
| Compatibility | HP EliteStudio 8 G1i AIO, HP ProStudio G1i AIO |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Other features | |
|---|---|
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 480 g |
| Width | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Height | 52.2 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
HP G1i AiO VESA Plate
£18.82
£15.68
|
Hot Product
HP Quick Release Bracket
£20.21
£16.84
|
Popular
HP Quick Release Bracket
£20.21
£16.84
|
Bestseller
Ergotron Quick Release LCD Bracket Bla...
£20.58
£17.15
|
Datalogic Smart Stand, G040
£23.66
£19.72
|
Recommended
Ubiquiti NS-WM mounting kit
£19.92
£16.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B6BT8AA
|
EM870AT
|
EM870AA
|
60-589-060
|
STD-AUTO-G040-BK
|
NS-WM
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Ergotron
|
Datalogic
|
Ubiquiti
|





Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account