We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly CCX 400 Wall Mount Bracket
SKU
85W89AA
£22.37
£18.64
In stock
CCX 400 Wall Mount Bracket
Category: Telephone Spare Parts & Accessories
| SKU | 85W89AA |
|---|---|
| EAN | 0197497585513 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 60 |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly CCX 400 Wall Mount Bracket
£22.37
£18.64
|
CoreParts MBXCP-BA128 telephone spare...
£24.89
£20.74
|
HP Poly Edge E100/220 Wall Mount Bracket
£32.22
£26.85
|
HP Poly CCX 500/505 Wall Mount Bracket
£21.89
£18.24
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
85W89AA
|
MBXCP-BA128
|
8F3R7AA
|
89D06AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
CoreParts
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
Wall mount
|
N/A
|
| Brand compatibility |
N/A
|
N/A
|
POLY
|
N/A
|



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account