We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Supply without Power Cord
SKU
875M7AA
£108.58
£90.48
In stock
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Supply without Power Cord, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 875M7AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663884 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Supply without Power Cord. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Suppl...
£108.58
£90.48
|
Hot Product
Yealink VCH51 Sharing Box BYOD sharing...
£141.76
£118.13
|
Recommended
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
£95.84
£79.87
|
Bestseller
Yealink VCS-TVMount2 Wall mount Black
£103.62
£86.35
|
Owl Labs ACCMTW100-0004 video conferen...
£113.90
£94.92
|
Popular
HP Poly EagleEye IV Camera Cable (3M)
£112.03
£93.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875M7AA
|
VCH51
|
14207-72
|
VCS-TVMOUNT2
|
ACCMTW100-0004
|
89L87AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Yealink
|
Jabra
|
Yealink
|
Owl Labs
|
HP Poly
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
N/A
|
| Product type |
N/A
|
BYOD sharing device
|
Table mount
|
Wall mount
|
Stand
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account