We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP SU434A/CLT-W504 Toner waste box, 14K pages for Samsung CLP 415
- Original HP Toner Cartridges deliver legendary HP print quality.
- Print high-quality documents with Original HP Toner Cartridges that were designed for your Samsung printer for worry-free performance. Keep business productivity high and print more with optional high-yield cartridges.[1]
- Ideal for producing the sharp black text and professional-quality graphics you need—page after page—at the speeds your Samsung printer was built for.
- Depend on Original HP Toner Cartridges designed specifically for your Samsung
- printer.
- Waste Toner Bottle
| Capacity | 14000.00 |
|---|---|
| Colour | no color |
| Capacity | 14000.00 |
| Colour | no color |
| SKU | SU434A |
| EAN | 0191628444946 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Product Videos |
View Video |
Business productivity and environment matter
Original HP Toner Cartridges are easy to use, secure, and designed with sustainability in mind.
Reliable printing performance
Trust Original HP Toner for consistent, uninterrupted printing that keeps you on task.
Customer-ready print quality
With HP Toner, get top-quality color prints and crisp texts to represent your business ideas.
Print high-quality documents with Original HP Toner Cartridges that were designed for your Samsung printer for worry-free performance. Keep business productivity high and print more with optional high-yield cartridges.[1]
Compatible Printers: Samsung Xpress C 1860 Series, Samsung CLX-4100 Series, Samsung CLX-4195 N, Samsung CLP-415 NW, Samsung Xpress C 1860 fw Premium Line, Samsung CLP-410 Series, Samsung CLX-4195 FN, Samsung CLP-415 N, Samsung Xpress C 1860 fw, Samsung CLX-4195 FN Premium Line, Samsung CLX-4195 FW, Samsung Xpress C 1810 W, Samsung CLP-415 N Premium Line, Samsung CLX-4195 N Premium Line, Samsung Xpress C 1810 W Premium Line, Samsung Xpress C 1860, Samsung CLX-4195 Series, Samsung Xpress C 1800 Series
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Country of origin | China |
| Colour | Yes |
| UNSPSC-code | 44103120 |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 116 mm |
| Package weight | 120 g |
| Package width | 129 mm |
| Package height | 360 mm |
| Print quality | |
|---|---|
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Packaging data | |
| Package depth | 116 mm |
| Package weight | 120 g |
| Package width | 129 mm |
| Package height | 360 mm |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| Colour | Yes |
| UNSPSC-code | 44103120 |
| Box contents | Waste Toner Bottle |
| Other features | |
| Colour | Yes |
| UNSPSC-code | 44103120 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP SU434A/CLT-W504 Toner waste box, 14...
£21.38
£17.82
|
Hot Product
HP C9351AE/21 Printhead cartridge blac...
£25.94
£21.62
|
HP 3 year Care Pack w/Standard Exchang...
£18.49
£15.41
|
Bestseller
HP Everyday Photo Paper Glossy 200 g/m...
£21.92
£18.27
|
Popular
HP Advanced Photo Paper Glossy 250 g/m...
£29.76
£24.80
|
Recommended
HP CD973AE/920XL Ink cartridge magenta...
£26.88
£22.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SU434A
|
C9351AE
|
UG189E
|
Q2510A
|
Q8697A
|
CD973AE
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
| Printing colours |
N/A
|
Black
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Magenta
|
| Brand compatibility |
N/A
|
HP
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Finish type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Gloss
|
N/A
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account