We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 2930 2-port Stacking Module
SKU
JL325A
£521.60
£434.67
In stock
Aruba 2930M 2-port Stacking Module
Category: HPE
| SKU | JL325A |
|---|---|
| EAN | 0190017071312 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
2-port stacking module for selected Aruba switches
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Ports quantity | 2 |
| Performance | |
| Compatibility | Aruba 2930M |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 149.7 g |
| Dimensions (WxDxH) | 147 x 61 x 28 mm |
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |
| Width | 147 mm |
| Depth | 61 mm |
| Height | 28 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Ports quantity | 2 |
| Compatibility | Aruba 2930M |
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking 2930 2-port Stack...
£521.60
£434.67
|
Bestseller
HPE Aruba Networking X372 54VDC 1050W...
£935.78
£779.82
|
Hot Product
HPE 857644-B21 internal hard drive 10...
£595.24
£496.03
|
HPE 861590-B21 internal hard drive 8 T...
£638.95
£532.46
|
Recommended
HPE Red Hat Resilient Storage 2 Socket...
£672.06
£560.05
|
Popular
HPE J9F38A internal solid state drive...
£669.85
£558.21
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JL325A
|
JL087A#ACC
|
857644-B21
|
861590-B21
|
G3J36AAE
|
J9F38A
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| HDD size |
N/A
|
N/A
|
3.5 "
|
3.5 "
|
N/A
|
N/A
|
| Component for |
N/A
|
N/A
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
N/A
|
N/A
|
| SSD capacity |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
500GB to 800GB
|
| HDD speed |
N/A
|
N/A
|
7200RPM to 10000RPM
|
7200RPM to 10000RPM
|
N/A
|
N/A
|
| SSD form factor |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
2.5"
|
| Interface |
N/A
|
N/A
|
SAS
|
SAS
|
N/A
|
N/A
|
| Interface |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
SAS
|
| HDD capacity |
N/A
|
N/A
|
over 2.5 TB
|
over 2.5 TB
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
HDD
|
HDD
|
N/A
|
N/A
|
| Product type |
N/A
|
Power supply
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Software type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Electronic License Delivery (ELD)
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account