We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable
SKU
R0M46A
£236.63
£197.19
In stock
Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable
Category: Fibre Optic Cables
| Cable length | 0.65 m |
|---|---|
| SKU | R0M46A |
| EAN | 0190017326894 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.65 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 70 g |
| Cable length | 0.65 m |
| Technical details | |
|---|---|
| Cable length | 0.65 m |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP5...
£236.63
£197.19
|
Cisco StackWise-480, 3m InfiniBand/fib...
£249.06
£207.55
|
Cisco STACK-T4-3M= InfiniBand/fibre op...
£245.05
£204.21
|
HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP2...
£266.96
£222.47
|
Ubiquiti UACC-AOC-QSFP28-30M InfiniBan...
£191.23
£159.36
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R0M46A
|
STACK-T1-3M=
|
STACK-T4-3M=
|
JL488A
|
UACC-AOC-QSFP28-30M
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
HPE
|
Ubiquiti
|
| Cable type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
AOC
|





Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account