We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking Networking Instant On 30W 802.3at PoE Midspan Injector
SKU
R9M77A
£54.24
£45.20
In stock
Networking Instant On 30W 802.3at PoE Midspan Injector
Category: PoE Adapters
| SKU | R9M77A |
|---|---|
| EAN | 0190017589824 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Network | |
|---|---|
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Features | |
| Product colour | Grey |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Power | |
|---|---|
| Output power | 30 W |
| Output current | 0.35 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 0.43 A |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 172.4 g |
| Width | 89 mm |
| Depth | 51 mm |
| Height | 61 mm |
| Technical details | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 0.43 A |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking Networking Instan...
£54.24
£45.20
|
Popular
Axis 5026-203 PoE adapter Gigabit Ethe...
£53.72
£44.77
|
Hot Product
Yealink YLPOE30 PoE adapter
£48.76
£40.63
|
Bestseller
Microconnect POEINJ-60W-UK PoE adapter...
£44.09
£36.74
|
Zyxel POE12-60W 5 Gigabit Ethernet
£50.47
£42.06
|
Recommended
Ubiquiti POE-24-24W Fast Ethernet 24 V
£49.68
£41.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R9M77A
|
5026-203
|
YLPOE30
|
POEINJ-60W-UK
|
POE12-60W-GB0101F
|
POE-24-24W-5P
|
| Manufacturer |
HPE
|
Axis
|
Yealink
|
Microconnect
|
Zyxel
|
Ubiquiti
|
| Ethernet LAN (RJ-45) ports |
N/A
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account