We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Bezel Lock Kit
SKU
875519-B21
£32.15
£26.79
In stock
Bezel lock kit
Category: HPE
| SKU | 875519-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017171098 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Type | Lock |
| Weight & dimensions | |
| Width | 50.8 mm |
| Weight | 680 g |
| Height | 50.8 mm |
| Depth | 50.8 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Lock |
| Weight (imperial) | 0.68 kg (1.5 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.68 kg (1.5 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE Bezel Lock Kit
£32.15
£26.79
|
Popular
HPE Enhanced Product Reporting Service
£37.64
£31.37
|
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-CBL-SERU Micro...
£26.00
£21.67
|
Recommended
Hewlett Packard Enterprise Product &am...
£25.82
£21.52
|
New
Hewlett Packard Enterprise 869489-B21...
£41.53
£34.61
|
HPE HPE Performance Cluster Manager -...
£43.78
£36.48
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875519-B21
|
HA868A1
|
JY728A
|
HA849A1
|
869489-B21
|
Q9V62A
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Connector 2 |
N/A
|
N/A
|
RJ-45
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Connector 1 |
N/A
|
N/A
|
USB Type-A/USB Type-C
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
fan
|
N/A
|
| Suitable location |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Computer case
|
N/A
|





Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account