We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
SKU
716197-B21
£48.97
£40.81
In stock
External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
Category: Rack Accessories
| SKU | 716197-B21 |
|---|---|
| EAN | 0887111962034 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 301.8 mm |
| Weight | 200 g |
| Height | 85.9 mm |
| Depth | 406.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.44 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.44 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x...
£48.97
£40.81
|
Popular
Eaton ELRACK rack accessory
£67.98
£56.65
|
Recommended
APC 1U 19" Black Modular Toolless...
£63.08
£52.57
|
APC Horizontal Cable Organizer 1U
£70.56
£58.80
|
APC 1U Airflow Management Blanking Pan...
£46.73
£38.94
|
Bestseller
StarTech.com 1U High-density Brush Str...
£45.38
£37.82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
716197-B21
|
ELRACK
|
AR8136BLK
|
AR8425A
|
AR8108BLK
|
CMBRUSH1U
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Blank panel
|
Cable management panel
|
Blank panel
|
Cable management panel
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account