We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking Instant On AP22 Flush Mount Sleeve
SKU
R6P90A
£10.96
£9.13
In stock
Networking Instant On AP22 Flush Mount Sleeve
Category: Rack Accessories
| Product type | WLAN access point mount |
|---|---|
| SKU | R6P90A |
| EAN | 0190017475462 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Instant On AP22 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 127 mm |
| Weight | 50 g |
| Height | 63.5 mm |
| Depth | 152.4 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | Instant On AP22 |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Networking Instant On AP22 Flush M...
£10.96
£9.13
|
Hot Product
Digitus Shelf for fixed installation i...
£16.81
£14.01
|
Bestseller
Digitus Cable Management Panel with de...
£8.20
£6.83
|
Microconnect CABLEMANA-3 rack accessor...
£14.74
£12.28
|
Popular
StarTech.com 1U Rack Blank Panel for 1...
£11.30
£9.42
|
Recommended
StarTech.com 2U Rack Blank Panel for 1...
£15.83
£13.19
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R6P90A
|
DN-19 TRAY-1-SW
|
DN-97617
|
CABLEMANA-3
|
BLANKB1
|
BLANKB2
|
| Manufacturer |
HPE
|
Digitus
|
Digitus
|
Microconnect
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Cable management tray
|
Blank panel
|
Blank panel
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account