We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL360 Gen11 CPU1 to OCP2 x8 Enablement Kit
SKU
P51911-B21
£51.41
£42.84
In stock
ProLiant DL360 Gen11 CPU1 to OCP2 x8 Enablement Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P51911-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017585055 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | ProLiant DL360 Gen11 CPU1 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 305 mm |
| Weight | 60 g |
| Height | 10 mm |
| Depth | 215 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | ProLiant DL360 Gen11 CPU1 |
| Weight (imperial) | 0.0581 kg (0.128 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0581 kg (0.128 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL360 Gen11 CPU1 to OCP2...
£51.41
£42.84
|
Popular
Eaton ELRACK rack accessory
£67.98
£56.65
|
Recommended
APC 1U 19" Black Modular Toolless...
£63.08
£52.57
|
Hot Product
APC Horizontal Cable Organizer 1U
£70.56
£58.80
|
APC 1U Airflow Management Blanking Pan...
£46.73
£38.94
|
Bestseller
StarTech.com 1U High-density Brush Str...
£45.38
£37.82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P51911-B21
|
ELRACK
|
AR8136BLK
|
AR8425A
|
AR8108BLK
|
CMBRUSH1U
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Blank panel
|
Cable management panel
|
Blank panel
|
Cable management panel
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account