We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retimer/-P Controller Cable Kit
SKU
P54874-B21
£122.48
£102.07
In stock
ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retimer/-P Controller Cable Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P54874-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017601328 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Weight | 330 g |
| Height | 60 mm |
| Depth | 370 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.325 kg (0.717 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.325 kg (0.717 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retim...
£122.48
£102.07
|
APC NetShelter Cable Management, Alumi...
£151.02
£125.85
|
Recommended
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
£106.00
£88.33
|
Hot Product
APC Fixed Shelf - 250lbs/114kg, Black
£154.36
£128.63
|
Bestseller
StarTech.com 1U Adjustable Vented Serv...
£102.04
£85.03
|
Popular
StarTech.com 2U Vented Sliding Server...
£174.46
£145.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P54874-B21
|
AR8129
|
4UDRAWER
|
AR8122BLK
|
ADJSHELF
|
UNISLDSHF19M
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
StarTech.com
|
APC
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Cable management panel
|
Rack shelf
|
Adjustable shelf
|
Adjustable shelf
|
Adjustable shelf
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account