We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
SKU
P52152-B21
£66.90
£55.75
In stock
ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P52152-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017585826 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 45 mm |
| Depth | 305 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.15 kg (0.331 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.15 kg (0.331 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Inte...
£66.90
£55.75
|
Popular
Eaton ELRACK rack accessory
£67.98
£56.65
|
APC Horizontal Cable Organizer 2U w/pa...
£77.50
£64.58
|
Bestseller
APC 1U 19" Black Modular Toolless...
£63.08
£52.57
|
Recommended
APC Horizontal Cable Organizer 1U
£70.56
£58.80
|
StarTech.com Adjustable Rackmount DIN...
£81.89
£68.24
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P52152-B21
|
ELRACK
|
AR8428
|
AR8136BLK
|
AR8425A
|
ADJDINKIT
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
Blank panel
|
Cable management panel
|
Rack rail
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account