We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL3XX Gen11 OCP1 x16 Enablement Kit
SKU
P48827-B21
£60.22
£50.18
In stock
ProLiant DL3XX Gen11 OCP1 x16 Enablement Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P48827-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017557779 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Other |
| Weight & dimensions | |
| Width | 215 mm |
| Weight | 60 g |
| Height | 36 mm |
| Depth | 305 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Other |
| Weight (imperial) | 0.0608 kg (0.134 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0608 kg (0.134 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL3XX Gen11 OCP1 x16 Enab...
£60.22
£50.18
|
Popular
Eaton ELRACK rack accessory
£67.98
£56.65
|
APC Horizontal Cable Organizer 2U w/pa...
£77.50
£64.58
|
Bestseller
APC 1U 19" Black Modular Toolless...
£63.08
£52.57
|
Hot Product
APC Horizontal Cable Organizer 1U
£70.56
£58.80
|
Recommended
StarTech.com Adjustable Rackmount DIN...
£81.89
£68.24
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48827-B21
|
ELRACK
|
AR8428
|
AR8136BLK
|
AR8425A
|
ADJDINKIT
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
Blank panel
|
Cable management panel
|
Rack rail
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account