We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant MicroServer Gen11 Controller Cable Kit
SKU
P68413-B21
£27.88
£23.23
In stock
ProLiant MicroServer Gen11 Controller Cable Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P68413-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017699677 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Built-in fan | No |
| Cooling | |
| Built-in fan | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Weight | 50 g |
| Height | 275 mm |
| Depth | 235 mm |
| Technical details | |
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.0499 kg (0.11 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0499 kg (0.11 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant MicroServer Gen11 Control...
£27.88
£23.23
|
Recommended
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
£30.23
£25.19
|
Digitus Extendible Shelf for 483 mm (1...
£36.16
£30.13
|
Hot Product
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£36.13
£30.11
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M5 Mounting Screws...
£35.99
£29.99
|
Bestseller
Draytek RM1 rack accessory Mounting kit
£40.32
£33.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P68413-B21
|
SV431RACK
|
DN-19 TRAY-2-600-SW
|
CABSHELF
|
CABSCREWM5
|
RM1
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Digitus
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Draytek
|
| Type |
Cable Kit
|
Mounting bracket
|
N/A
|
Shelf
|
N/A
|
Mounting kit
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account