Lenovo ADLX45DLC3A power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
ADLX45DLC3A
In stock
20 V, 2.25 A
More Information
Purpose Notebook
Power supply type Indoor
SKU ADLX45DLC3A
EAN 5715063390894
Manufacturer Lenovo
Availability Y
Features
Adjustable output voltageNo
Output power45 W
Output voltage20 V
Output current2.25 A
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Power current typeAC-to-DC
Product colourBlack
Power
Adjustable output voltageNo
Output power45 W
Output voltage20 V
Output current2.25 A
Performance
PurposeLaptop
Power current typeAC-to-DC
Design
Product colourBlack
You may also be interested in
Compare Products
Product Lenovo ADLX45DLC3A power adapter/inverter Indoor 45 W Black Lenovo ADLX45DLC3A power adapter/inver...
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black
Hot Product
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
Brother LN9711001 power adapter/inverter Black
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
ASUS 04G266004770 power adapter/inverter Indoor 65 W Black ASUS 04G266004770 power adapter/invert...
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black