Lenovo ADLX65NLC2A power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
ADLX65NLC2A
In stock
AC Adapter for Lenovo notebook 65W
More Information
Purpose Notebook
Power supply type Indoor
SKU ADLX65NLC2A
Manufacturer Lenovo
Availability Y
- High quality
- Long life
Features
Brand compatibilityLenovo
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Output current3.25 A
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Product colourBlack
Input frequency50/60 Hz
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Output current3.25 A
Performance
Brand compatibilityLenovo
PurposeLaptop
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Lenovo ADLX65NLC2A power adapter/inverter Indoor 65 W Black
New
Lenovo ADLX65NLC2A power adapter/inver...
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black
Hot Product
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
ASUS 04G266004770 power adapter/inverter Indoor 65 W Black ASUS 04G266004770 power adapter/invert...
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black