Lenovo ADLX65SDC2A power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
ADLX65SDC2A
In stock
AC Adapter for Lenovo notebook 65W
Power supply type Indoor
SKU ADLX65SDC2A
EAN 4055199416671
Brand compatibilityLenovo
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Output current3.25 A
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Output current3.25 A
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Compare Products
Product Lenovo ADLX65SDC2A power adapter/inverter Indoor 65 W Black Lenovo ADLX65SDC2A power adapter/inver...
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black
Hot Product
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
Brother LN9711001 power adapter/inverter Black
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
ASUS 04G266004770 power adapter/inverter Indoor 65 W Black ASUS 04G266004770 power adapter/invert...
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black