Lenovo ADLX65SLC2A power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
ADLX65SLC2A
In stock
AC Adapter for Lenovo notebook 65W
Power supply type Indoor
SKU ADLX65SLC2A
Brand compatibilityLenovo
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Output current3.25 A
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Output current3.25 A
Compare Products
Product Lenovo ADLX65SLC2A power adapter/inverter Indoor 65 W Black
New
Lenovo ADLX65SLC2A power adapter/inver...
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black
Hot Product
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
ASUS 04G266004770 power adapter/inverter Indoor 65 W Black ASUS 04G266004770 power adapter/invert...
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black