We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo GX81J19854 stylus pen Black
SKU
GX81J19854
£64.73
£53.94
In stock
Lenovo GX81J19854, Laptop, Lenovo, Black, IdeaPad Duet 5 L13 Yoga P1/P15/P16 Yoga Slim 9 Z13/Z16, Built-in, Lithium Polymer (LiPo)
Category: Stylus Pens
| SKU | GX81J19854 |
|---|---|
| EAN | 0195892068983 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Y |
Lenovo GX81J19854. Device compatibility: Laptop, Brand compatibility: Lenovo, Product colour: Black. Width: 150 mm, Depth: 9.65 mm, Height: 9.65 mm. Package width: 220 mm, Package depth: 55 mm, Package height: 20 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 9.65 mm |
| Depth | 9.65 mm |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Battery life | 1754 h |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Product colour | Black |
| Compatibility | IdeaPad Duet 5 L13 Yoga P1/P15/P16 Yoga Slim 9 Z13/Z16 |
| Battery type | Built-in |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package weight | 100 g |
| Width | 150 mm |
| Height | 9.65 mm |
| Depth | 9.65 mm |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Battery life | 1754 h |
| Product colour | Black |
| Compatibility | IdeaPad Duet 5 L13 Yoga P1/P15/P16 Yoga Slim 9 Z13/Z16 |
| Battery type | Built-in |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 100 mAh |
| Device compatibility | Laptop |
| Packaging data | |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package weight | 100 g |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 - 80% |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Lenovo GX81J19854 stylus pen Black
£64.73
£53.94
|
New
DELL PN557W stylus pen 20.4 g Black
£53.21
£44.34
|
Bestseller
Microsoft Surface Pen stylus pen 20 g...
£79.09
£65.91
|
Mobilis 001030 stylus pen 5 g Black
£54.35
£45.29
|
Recommended
Logitech Crayon
£68.32
£56.93
|
Hot Product
DELL Premium Active Pen (PN579X)
£51.92
£43.27
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GX81J19854
|
PN557W
|
EYV-00002
|
001030
|
914-000034
|
DELL-PN579X
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
DELL
|
Microsoft
|
Mobilis
|
Logitech
|
DELL
|
| Brand compatibility |
Lenovo
|
Dell
|
Microsoft
|
Any brand
|
Apple (brand)
|
Dell
|
| Device compatibility |
Notebook
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Tablet computer
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account