We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexmark 20L8806 printer/scanner spare part Cabinet 1 pc(s)
SKU
20L8806
£190.74
£158.95
In stock
Cabinet, 25 × 59 × 66 cm
Category: Printer/Scanner Spare Parts
| Type | Cabinet |
|---|---|
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| SKU | 20L8806 |
| EAN | 0734646744072 |
| Manufacturer | Lexmark |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Type | Cabinet |
| Product colour | Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 590 mm |
| Depth | 660 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 16 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Type | Cabinet |
| Product colour | Grey |
You may also be interested in
| Product |
New
Lexmark 20L8806 printer/scanner spare...
£190.74
£158.95
|
Citizen JN98901-0M
£168.44
£140.37
|
Bestseller
Zebra P1031365-034 printer/scanner spa...
£174.90
£145.75
|
Hot Product
Lexmark 40X8421 Fuser kit 230V, 200K p...
£259.14
£215.95
|
Recommended
Zebra P1050667-032 printer/scanner spa...
£215.74
£179.78
|
Popular
Zebra P1050667-033 printer/scanner spa...
£163.25
£136.04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
20L8806
|
2000425
|
P1031365-034
|
40X8421
|
P1050667-032
|
P1050667-033
|
| Manufacturer |
Lexmark
|
Citizen
|
Zebra
|
Lexmark
|
Zebra
|
Zebra
|
| Device compatibility |
Laser/LED printer
|
N/A
|
Handheld printer
|
Multifunctional
|
Handheld printer
|
Handheld printer
|
| Type |
Cabinet
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|





Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account