We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexmark 20N0W00 Toner waste box, 15K pages for Lexmark C 3224/3326/3426/CS 331/CS 431
| Capacity | 15000.00 |
|---|---|
| Colour | no color |
| SKU | 20N0W00 |
| EAN | 0734646700481 |
| Manufacturer | Lexmark |
| Availability | Y |
Going green has never been easier. Recycle all your used Lexmark supplies by letting us take care of the details. It's simple, smart and always free.
Compatible Printers: Lexmark MC 3300 Series, Lexmark XC 2326, Lexmark MC 3224 adwe, Lexmark MC 3426 adW, Lexmark C 3426 dW, Lexmark MC 3326 i, Lexmark CS 331 dw, Lexmark CX 331 adwe, Lexmark C 3326 dw, Lexmark MC 3400 Series, Lexmark CX 430 Series, Lexmark MC 3326 adwe, Lexmark C 3224 dw, Lexmark MC 3224 dwe, Lexmark CX 431 dw, Lexmark C 2326, Lexmark MC 3200 Series, Lexmark CS 431 dw, Lexmark CX 431 adw, Lexmark MC 3224 Series, Lexmark MC 3224 i, Lexmark MC 3426 i
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lexmark |
| Print technology | Laser |
| Page yield | 15000 pages |
| Country of origin | China |
| Cartridge recollection | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 140 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package weight | 710 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 140 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package weight | 710 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Print technology | Laser |
| Page yield | 15000 pages |
| Package weight | 710 g |
| Country of origin | China |
| Cartridge recollection | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Lexmark 20N0W00 Toner waste box, 15K p...
£20.47
£17.06
|
New
Lexmark C540X75G Toner waste box, 18K...
£16.58
£13.82
|
Bestseller
Xerox 008R13061 Toner waste box, 44K p...
£28.01
£23.34
|
Recommended
Brother WT-320CL Toner waste box, 50K...
£20.16
£16.80
|
Popular
Brother WT-220CL Toner waste box, 50K...
£19.85
£16.54
|
Kyocera 1902R60UN0/WT-5190 Toner waste...
£24.89
£20.74
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
20N0W00
|
C540X75G
|
008R13061
|
WT320CL
|
WT220CL
|
1902R60UN0
|
| Manufacturer |
Lexmark
|
Lexmark
|
Xerox
|
Brother
|
Brother
|
KYOCERA
|
| Brand compatibility |
Lexmark
|
N/A
|
Xerox
|
Brother
|
N/A
|
Kyocera
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account