We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexmark 54G0P00 Drum kit, 125K pages for Lexmark MS 911/MX 910
SKU
54G0P00
£69.34
£57.78
In stock
540P 125K Photoconductor Unit
Category: Printer/Scanner Spare Parts
| Type | Original |
|---|---|
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Capacity | 125000.00 |
| Colour | no color |
| SKU | 54G0P00 |
| EAN | 0734646534642 |
| Manufacturer | Lexmark |
| Availability | Y |
Make a Professional Impression
Choose Genuine Lexmark Supplies for Genuine Lexmark Results.
Choose Genuine Lexmark Supplies for Genuine Lexmark Results.
Compatible Printers: Lexmark MX 910 Series, Lexmark MX 910 dxe, Lexmark MX 912 de, Lexmark MS 911 de, Lexmark MX 910 de, Lexmark MX 911 de
| Features | |
|---|---|
| Maximum capacity | 125000 sheets |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | MS911, MX910, MX911, MX912 |
| Type | Original |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 114 mm |
| Package depth | 638 mm |
| Package height | 142 mm |
| Package weight | 1 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Maximum capacity | 125000 sheets |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | MS911, MX910, MX911, MX912 |
| Type | Original |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Lexmark 54G0P00 Drum kit, 125K pages f...
£69.34
£57.78
|
Popular
Epson Roller Assembly Kit
£67.26
£56.05
|
Hot Product
Zebra 79830M printer/scanner spare par...
£90.86
£75.72
|
Zebra P1050667-037 printer/scanner spa...
£81.08
£67.57
|
Recommended
Zebra P1058930-075 printer/scanner spa...
£81.88
£68.23
|
New
KYOCERA MC-3100 1 pc(s)
£93.66
£78.05
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
54G0P00
|
B12B813481
|
79830M
|
P1050667-037
|
P1058930-075
|
302LV93010
|
| Manufacturer |
Lexmark
|
Epson
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
KYOCERA
|
| Device compatibility |
Laser/LED printer
|
N/A
|
Label printer
|
Handheld printer
|
Label printer
|
Laser/LED printer
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Spindle
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account