We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech Mouse Pad
SKU
956-000051
£8.36
£6.97
In stock
Mouse Pad -Studio Series
Category: Mouse Pads
| Product colour | Blue,Grey |
|---|---|
| SKU | 956-000051 |
| EAN | 5099206099487 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | Y |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Blue |
| Design | |
| Product colour | Blue |
| Performance | |
| Product colour | Blue |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 5.5 mm |
| Package depth | 239 mm |
| Package height | 221 mm |
| Package weight | 109 g |
| Packaging data | |
| Package width | 5.5 mm |
| Package depth | 239 mm |
| Package height | 221 mm |
| Package weight | 109 g |
| Packaging content | |
| Batteries included | No |
| Packaging content | Mouse Pad User Documentation |
| Other features | |
| Package width | 5.5 mm |
| Package depth | 239 mm |
| Package height | 221 mm |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Logitech Mouse Pad
£8.36
£6.97
|
Hot Product
Fellowes Mouse Mat Wrist Support - Mem...
£9.84
£8.20
|
Bestseller
Kensington Foam Mousepad with Integral...
£12.48
£10.40
|
Popular
Manhattan Wrist Gel Support Pad and Mo...
£6.71
£5.59
|
LogiLink ID0128 mouse pad Red
£10.00
£8.33
|
Sandberg Gamer Mousepad
£11.68
£9.73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
956-000051
|
9175801
|
62384
|
434362
|
ID0128
|
520-32
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Fellowes
|
Kensington
|
Manhattan
|
LogiLink
|
Sandberg
|
| Product colour |
Blue
|
N/A
|
Black
|
Black
|
Red
|
Black
|






Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account